Z technických dôvodov sa doba doručenia môže líšiť. Dostupnosť tovaru Vám preveríme na požiadanie.

Maloobchod

Väčší úspech so systémom Aplikácia rozsiahlych hygienických a čistiacich konceptov je dôležitým faktorom úspechu v maloobchode. Poznateľnú čistotu a poriadok si zákazníci vážia a či už vedome alebo nevedome zohráva dôležitú úlohu pri ich rozhodovaní. Kärcher ponúka pre všetky pracovné oblasti a podlahové krytiny to správne, efektívne a hospodárne čistenie: systém Kärcher pozostávajúci z perfektne zosúladeného stroja, príslušenstva a čistiacich prostriedkov. Profesionálne doplnený o moderné servisné ponuky, od lízingu a financovania, údržby a opravy po kompletných manažment čistenia. Tým je zabezpečená lákavá čistota a hygiena v súlade s normami. S Kärcherom, svetovým lídrom v oblasti čistiacich systémov.

Maloobchod

Čistota a bezpečnosť sú všade dôležité.

Zákazník je kráľom. A chce mať všetko čisté a pokojné. Vždy a všade Čistiace systémy pre zákaznícke priestory musia mať teda špeciálne vlastnosti: musia byť tiché a nenápadné, musia sa dobre prepravovať, musia byť ekonomické a musia sa dať používať aj v úzkych priestoroch. Všetky tieto vlastnosti strojov Kärcher prácu uľahčia a spríjemnia.


Maloobchod

Vyzbrojený na veľké úlohy

Umývací automat so sediacou obsluhou B 140 R* sa vďaka svojmu veľkému objemu ideálne hodí pre najväčšie supermarkety, nákupné centrá a skladové haly. V závislosti od využitia môže byť podľa výberu vybavený kotúčovými kefami (BD 140 R) alebo valcovými kefami (BR 140 R) a pracovnými šírkami od 30 cm do 120 cm. Pokrokový koncept obsluhy EASY Operation zaručuje jednoduché manévrovanie v každej situácii.

Maloobchod

Čistota v každom čase

Optimálne výsledky čistenie dosahuje obratný a tichý B 40 C/W*. Aj keď je počas dňa potrebné vyčistiť podlahu.

Maloobchod

Malý zametací zázrak

Inovatívny malý zametací stroj KM 35/5 C čistí pohodlne a efektívne. Napríklad menšie plochy pri vchode alebo v prístreškoch pre nákupné vozíky.

Maloobchod

Neslýchane silný

Suchý vysávač T 15/1 je najtichším vysávačom svojej triedy a ideálne sa hodí na vysávanie počas otváracej doby.

Maloobchod

Efektívne čistenie s prehľadom

Umývacie automaty so stojacou obsluhou BD 50/40 RS (kotúčové kefy) príp. BR 55/40 RS (valcové kefy) presviedčajú najjednoduchšou obsluhou a najlepším prehľadom. Rýchle nastupovanie a zostupovanie šetrí čas a silu, keď je potrebné odstrániť z cesty prekážky.


 
Hygiena nepozná kompromisy

Manipulácia s potravinami podlieha prísnym hygienickým predpisom, tak v oblastí spracovania ako aj v oblasti styku so zákazníkmi. Nové alebo sprísnené normy, ako HACCP ako aj štandardy EÚ ISO a IFS International Featured Standard, britský BRC Global Standard for Food Safety alebo U.S. FDA Regulations, kladú na stroje a komplexné riešenia zvýšené nároky. Systém Kärcher pozostávajúci zo strojov, príslušenstva a čistiacich prostriedkov z vlastného vývoja a výroby pokrýva všetky použitia v oblasti mokrého a suchého čistenia na najvyššej technickej úrovni.


Maloobchod

Výkon na mieru

Kompaktné stacionárne vysokotlakové čističe sa exaktne prispôsobia špecifickým potrebám. Rôznorodá výbava pokrýva každý druh použitia v potravinárskej oblasti citlivej na hygienu.

Maloobchod

Super rýchlo – super čisto

Kompaktná trieda HDS v sebe spája osvedčenú a robustnú technológiu s dlhou životnosťou s bezkonkurenčne výhodnými prevádzkovými nákladmi a jednoduchou obsluhou. Tvrdá k špine, ale jemná k životnému prostrediu a obsluhujúcej osobe: V stupni eco!efficiency sa pri 60 °C ušetrí 20 % paliva. A princíp jogger umožňuje rýchlejšie a jednoduchšie manévrovanie.

Maloobchod

Vysokotlakové čističe bez ohrevu

Výkonný HD 10/15-4 Cage Food sa vďaka variabilnému nastavovaniu pracovného tlaku (od 20 bar) optimálne hodí pre oblasť prípravy potravinárskych výrobkov. Riešenie pre predumývanie, dezinfekciu a neutralizáciu.

Maloobchod

Zotrieť a hotovo

Kompaktný umývací automat BR 40/10 C Adv je multitalent všade tam, kde sa má podlaha vydrhnúť a pritom sa musí súčasne špinavá voda odsať a odviesť.

Maloobchod

Rýchlo a efektívne

Malé oddelenia alebo aj zastavané plochy dôkladne a šetrne vyčistíte pomocou BR 30/4 C. Vďaka súčasnému odsávaniu špinavej vody sú podlahy rýchlo opäť bezpečne pochôdzne. Ideálny aj na medzičistenie počas prevádzky.


Keď je čas kráľom

Moderný spôsob života má svoj vlastný rytmus. Dnes sa nakupuje 24 hodín denne. Zákazník musí mať na nakupovanie čas a chuť. A najlepšie v príjemnom prostredí. Na tento účel sa pri zostavovaní predajných miest vyvinula dynamika, ktorá podporuje pulz konzumu. Na tento účel používané moderné materiály otvárajú fantastické možnosti v oblasti stvárnenia, no súčasne kladú na čistenie nové nároky. Nároky, ktoré Kärcher dokáže splniť svojimi inovatívnymi a efektívnymi čistiacimi produktmi. Systémom Kärcher pozostávajúcim z čistiacich strojov, príslušenstva a čistiacich prostriedkov, ktoré sú navzájom perfektne zosúladené.


Maloobchod

Občerstvenie počas nákupu

Voda je život a prispieva k vitalite a zdraviu človeka. Výskumy potvrdili: Zákazníci, ktorí majú možnosť urobiť si v atraktívnom, relaxačnom prostredí prestávku a občerstviť sa vodou z dávkovača vody Kärcher, dostanú nové nápady a inšpirácie pre ďalší nákup. Servis, ktorý sa vyplatí viacnásobne.

Maloobchod

Nekonečno dobré: čističe eskalátorov

Čistenie eskalátorov je bez špeciálnych zariadení extrémne náročné. Jednoduchým a efektívnym riešením je čistič eskalátorov Kärcher. Pravidelným používaním čističa eskalátorov so zosúladenými čistiacimi prostriedkami Kärcher zabezpečíte, že eskalátory budú čisté a bezpečné.

Maloobchod

Nákupné centrá

Umývacie automaty so sediacou obsluhou sú ideálne na čistenie a ošetrovanie podláh v nákupných centrách. Vďaka jednoduchému konceptu obsluhy EASY Operation spoľahlivo dosiahnete želané výsledky čistenia.


Hygiena so systémom priamo zo skladu

Skladové priestory sú v potravinárskom obchode dôležitým aspektom v jeho rozsiahlom koncepte hygieny. Tu sa prijíma, kompletizuje, uskladňuje a vyskladňuje, prebaľuje alebo vybaľuje chúlostivý tovar a prepravuje sa do oddelení potravín. Systém Kärcher spĺňa aj v tejto oblasti všetko prísne hygienické požiadavky a zákonné predpisy. Navzájom perfektne zosúladené stroje, príslušenstvo a čistiace prostriedky pre nekomplikované, rýchle a hospodárne čistenie.


Maloobchod

Plný náklad

Príchody a odchody, nakládky a vykládky – v nakladacom priestore je neustále pohyb. Každý deň sa tu nazbiera poriadna špina. A tá pomocou vysokotlakového čističa Kärcher opäť rýchlo zmizne. Pretože voda pod vysokým tlakom bez námahy odstráni aj pevne priľnuté zvyšky, do najmenšieho kútika a v najkratšom čase.

Maloobchod

Jednoducho všade čisto

Silno zastavané a neprístupné skladové plochy suverénne a efektívne vyčistíte pomocou kompaktného zametacieho stroja KM 75/40 W. Odsávanie prachu sa postará o lepší vzduch v miestnosti pre pracovníkov. A jednoduchý koncept obsluhy EASY Operation umožní aj neskúseným používateľom bezpečne obsluhovať stroj.

Maloobchod

Dlhšie vysávať. Mokrú a suchú špinu

Mokro-suchý vysávač NT 65/2 Ap má všetko potrebné na dlhé pracovné intervaly s konštantným výkonom: dve výkonné turbíny, patentovaný filtračný systém, poloautomatický oklep filtra a veľký objem nádoby.

Maloobchod

Všade palety

Bezpečná preprava paliet si vyžaduje čistú podlahu. Pretože každá nečistota môže byť prekážkou v logistickom procese. Pre stále čisté prepravné trasy sú optimálne vhodné zametacie stroje Kärcher: sú rýchle, efektívne a pohodlné.

Maloobchod

Takto to bude dobre

Dodržiavanie prísnych hygienických predpisov si vyžaduje optimálny výber strojov a profesionálny plán čistenia. Aby baktérie, vírusy alebo huby nemali šancu. Kärcher tu ponúka čistiace stroje a optimálne prispôsobené čistiace a dezinfekčné prostriedky. Systém Kärcher: kompletné riešenie z jednej ruky.

Maloobchod

Vytrvalosť – do každého kúta

Plne hydraulické zametacie stroje so sediacou obsluhou značky Kärcher sú komfortne vybavené a dostanú sa do každého rohu. K tomu na každé použitie správny typ pohonu: nafta, plyn alebo batéria.


Perfektné stroje na upratovanie exteriéru

Vonkajší dojem je dôležitý To platí hlavne pre vonkajšie priestory podnikov, ktorú sú súčasne ich vizitkou a obrazom produkcie. K tomu sa pridáva ešte aj skutočná potreba minimalizácie zanášania špiny spred vchodov a udržiavanie čistoty v nakladacích priestoroch a na cestách. Od lístia, cez znečistenie z ciest až po veľké nečistoty, ako napríklad pri vysypaní palety.


Maloobchod

Veľa plochy za krátky čas

Rýchle a hospodárne čistenie veľkých vonkajších plôch si vyžaduje zametacie stroje s vysokým výkonom pri nízkej spotrebe, s extrémnou obratnosťou, veľkým objemom nádoby na nečistoty a všestranným príslušenstvom.

Maloobchod

Frézovanie. Vyhadzovanie. Posýpanie

Profesionálny odpoveď na zimné podmienky: 100 cm široká snežná fréza s hydraulicky otočným vyhadzovacím komínom a hydraulicky nastaviteľnou vzdialenosťou odhadzovania. Perfektná v kombinácii so zadným posýpačom na štrk alebo soľ.

Maloobchod

Silné, ergonomické a hospodárne

Snehové frézy Kärcher odstránia sneh z chodníkov a dopravných plôch rýchlo a hospodárne. A pomocou 5 alebo 6 rýchlostných stupňov pre jazdu dopredu, 2 rýchlostných stupňov pre jazdu dozadu a dvojstupňovej frézovacej závitovky sa prispôsobí akýmkoľvek podmienkam.

Maloobchod

Osvedčený pre interiér aj exteriér

Ručný zametací stroj KM 70/20 C zametá takmer bezprašne a 7-krát rýchlejšie ako metla. V interiéri a tiež aj v exteriéri.

Maloobchod

Tvrdo na špinu. Jednoduchá obsluha

Ak musí byť čisto aj v parkovacom dome, ukážu svoju skutočnú veľkosť extrémne robustné umývacie automaty, napr. BR 100/250 R.


Výkonnosť a efektívnosť v kancelárii

Čistota a hygiena nepoznajú v potravinárskych podnikoch žiadne hranice. Hlavne administratívne priestory v blízkosti výroby, ako sú kancelárie, výpočtové miestnosti alebo sanitárne zariadenia, sú citlivými oblasťami. Tu je úlohou minimalizovať zanesenie znečistenia a prachu z výroby a rovnako aj vynesenie špiny do výroby.


Maloobchod

Silné na veľkých plochách

Inovatívny rad BRC v sebe spája výhody nástreku a extrakcie s mechanickou čistiacou silou kefy, čím je predurčený na časovo úsporné čistenie veľkých plôch.

Maloobchod

Suchý vysávač s profesionálnymi kvalitami

Inovatívny T 10/1 Professional bol vyvinutý v spolupráci s upratovacími firmami a presviedča vysokou sacou silou v spojení s 5-násobným filtračným systémom, ktorý pozostáva z 3 vrstvového filtračného vrecka z netkanej textílie, permanentného hlavného filtra a motorového filtra. HEPA filtračná vložka sa dá zakúpiť dodatočne.

Maloobchod

Vyzdvihne špinu z hĺbky vlasu

Prechodové priestory a kancelárie s kobercami si vyžadujú pravidelné hĺbkové čistenie, ideálne pomocou čističa kobercov Kärcher.

Maloobchod

Mobilné čistiace sily

Tepovače-extraktory Kärcher sú vhodná na všetky textilné povrchy: podlahové krytiny, čalúnený nábytok, kancelárske stoličky, sedadlá v autobuse. Šikovné, mobilné a rovnako výkonné ako aj robustné tepovače-extraktory radu Puzzi disponujú rozsiahlym príslušenstvom a všestrannými možnosťami využitia.