Z technických dôvodov sa doba doručenia môže líšiť. Dostupnosť tovaru Vám preveríme na požiadanie.

Hotelierstvo a gastronómia

Pre najudržiavanejšie domy na námestí Trvalo udržateľný manažment hygieny patrí dnes k štandardu v modernom hotelierstve a gastronómii. Slúži pre dobro hostí a odráža charakter podniku. Okrem toho je možné profesionálne udržiavané zariadenie dlhšie používať. Kto rozmýšľa takto ekonomicky, investuje do čistiacich zariadení Kärcher: s úspornou spotrebou, intuitívnym ovládaním a mimoriadne dlhou životnosťou.

Hotelierstvo a gastronómia

Všetko pripravené na veľkolepé prijatie

Prvý dojem nedostane druhú šancu. Tieto okrídlené slová neplatia nikde inde tak veľmi ako v hotelierstve a gastronómii. Už pri vstupe a na recepcii má hosť vidieť a cítiť: Tu sa čistota píše veľkými písmenami. Popredné hotely a poskytovatelia služieb tu dôverujú svetovému lídrovi - spoločnosti Kärcher. Od umývacích automatov pre foyer až po tiché vysávače pre lobby – Kärcher má na každý účel použitia ten správny čistiaci systém.

Hotelierstvo a gastronómia

Namiesto metly a lopatky

Malý zametací stroj KM 35/5 s pohonom na batérie alebo aku-metla EB 30/1 Adv Li-Ion sú vo vstupných priestoroch a priestoroch recepcie užitočnými pomocníkmi proti malej špine. Potichu, rýchlo a jednoducho pozbierajú voľne ležiace nečistoty z tvrdých podláh a kobercov, sú rýchlo poruke a rovnako rýchlo opäť odložené.

Hotelierstvo a gastronómia

Zaskvejú sa po ekonomickej aj technickej stránke

Umývacie automaty robia podlahy hygienicky čisté a dodávajú im lesk. Na štruktúrované povrchy alebo povrchy so škárami sa vynikajúco hodí technológia valcových kief s vysokým prítlakom. Na hladké plochy sa obzvlášť hodia stroje s osvedčenou kotúčovou technológiou.

Hotelierstvo a gastronómia

Šetrenie energiou je tak zábavné!

Vďaka optimalizovanej technológii prúdenia ponúka T 12/1 eco!efficiency rovnako vynikajúci čistiaci výkon ako základná verzia T 12/1 – avšak pri spotrebe energie nižšej o 40 % a hlučnosti zníženej o 5 dB(A).

Hotelierstvo a gastronómia

Proti matným miestam pomôže krútiaci moment

Leštiace stroje Kärcher, ako napríklad BDP 43/450 C Adv vyleštia podlahy vďaka vysokým krútiacim momentom na veľmi vysoký lesk. Odsávanie prachu z leštenia sa postará o príjemnú prácu a chráni pred rozvírením prachu. Aj ohľadom opotrebenia a údržby má táto technológia taktiež svoje výhody.

Hotelierstvo a gastronómia

Nastrieka, odsať - a je čisto

Ideálne na silne znečistené koberce: Tepovače-extraktory, ktoré pracujú na princípe nástreku a extrakcie a špinu v jednom pracovnom kroku uvoľnia a odstránia. Funkcia „spray & ex“ série Puzzi je optimálna pre silno frekventované priestory, ktoré musia byť rýchlo opäť suché a pochôdzne.

 
 
 

To najlepšie postačuje

Hosť je kráľom. A chce mať všetko čisté a pokojné. Vždy a všade Čistiace systémy pre interiéry musia mať preto zvláštne vlastnosti: Musia byť tiché a nenápadné, musia sa dobre prepravovať, musia byť ekonomické a musia sa dať používať aj v úzkych priestoroch. Vlastnosti, ktoré aj používateľovi uľahčia a spríjemnia prácu.

Hotelierstvo a gastronómia

Kobercový vlas tu stojí v pozore

Vysávače s elektrickou kefou, ako CV 38/2, kombinujú sací prúd s elektricky poháňanou kefou. Efekt: Vlákna v koberci sa vzpriamia a urobia miesto, takže sa vysávač dostane aj k hlboko ležiacim čiastočkám špiny. Signálna kontrolka signalizuje používateľovi, kedy by mal zmeniť nastavenie valcovej kefy, aby sa dosiahol ten najlepší výsledok čistenia.

Hotelierstvo a gastronómia

Keďže menej je viac, je teraz všetko v poriadku

S novým T 12/1 eco!efficiency sa špina nedostáva do vrecka ale priamo do robustnej nádoby. Jeho filtračný systém je optimálne všestranný a výhodný. Koniec koncom iba dôkladnosť pri vysávaní už nepostačuje, aj hygiena musí sedieť. A o to, aby bolo možné pri každom výkone uvoľnene vysávať, sa stará antistatické koleno Irgastat.

Hotelierstvo a gastronómia

Sacia trubica s extra dlhou hadicou

Vysávač s elektrickou kefou na všetky povrchy – CV 60/2 RS Bp – je skutočný všestranný pomocník, pretože sa automaticky prispôsobí každej podlahovej krytine. Z tvrdej podlahy na koberec a naopak – bez potreby výmeny príslušenstva. Jednoduchá obsluha a extrémna obratnosť. S protibežnými valcovými kefami, bočnou metlou, sacou trubicou a HEPA filtrom (príslušenstvo na objednávku). Súprava príslušenstva na čistenie ťažko dosiahnuteľných priestorov a ďalšie príslušenstvo ako aj nabíjačka je prehľadne umiestnené na stroji, aby bolo vždy poruke.

Hotelierstvo a gastronómia

Klasik pre kúty a hrany.

Všade tam, kam sa nedostane kefa – dostane sa vyberateľná sacia trubica. Aj čistenie nad hlavou zvládnete hravo vďaka elastickej sacej hadici.

Hotelierstvo a gastronómia

Zvládnu veľkú plochu

Automaty na čistenie kobercov série BRC kombinujú nástrek a extrakciu s mechanickým účinkom valcových kief. Sú ideálne aj na mokré základné a medzičistenie väčších plôch.

Hotelierstvo a gastronómia

Kráľ čalúnenia

Tepovače-extraktory Puzzi ohurujú pri čistení čalúnenia neporaziteľným odsávacím výkonom, a teda najkratšou dobou schnutia.

Hotelierstvo a gastronómia

Bez chémie proti vodnému kameňu a špine

Parný čistič DE 4002 uvoľní v kúpeľniach nepoddajný vodný kameň a špinu úplne bez čistiacich prostriedkov. Presvedčivo múdre riešenia: Systém s 2 nádržami predchádza čakaniu na nahriatie vody. Pomocou funkcie VapoHydro je možné plynulo regulovať prúd: od pary až po horúcu vodu.

Hotelierstvo a gastronómia

Vysáva tam, kde je to obtiažne

Vysávač na chrbát BV 5/1 sa dá vďaka svojmu ergonomicky vyzretému systému popruhov nosiť pohodlne na chrbte – čo je nedoceniteľným uľahčením pre vysávanie náročných priestorov, ako sú schodiská alebo úzke rady sedadiel. Pre ešte väčšiu flexibilitu v predaji aj ako variant na batérie.

 
 

Vynikajúci oddych

Tam, kde sa kúpe a saunuje, sú čistota a hygiena najdôležitejšie. Bez kompromisov. Čistiace systémy Kärcher pre wellness zvládnu perfektne všetko potrebné: odstránenie veľkej a jemnej špiny, uvoľnenie vodného kameňa, dezinfekciu. Potom to nielenže čisto vyzerá, ale je aj hygienicky čisté.

 
Hotelierstvo a gastronómia

Rýchlo postierať

Kompaktný umývací automat BR 30/4 C je prvou voľbou pri udržiavaní hygieny na podlahe v chúlostivých zónach, ako sú napríklad priestory, v ktorých sa chodí naboso. Nastriekať, vydrhnúť a odsať v jednom pracovnom kroku alebo aj zvlášť. Bleskovo rýchlo a bleskovo čisto.

Hotelierstvo a gastronómia

Multitalent na podlahy

Umývací automat BR 40/10 C spája mnohé vlastnosti: drhne ako jednokotúčový stroj, zbiera vodu ako mokrý vysávač a leští ako vysokootáčkový stroj. Vďaka umiestneniu jeho dvoch sacích líšt je možné odstávať veľmi blízko okrajov. Sacie stierky pritom zbierajú vodu v oboch smeroch jazdy – dopredu i dozadu.

Hotelierstvo a gastronómia

Hygiena, ktorá chráni životné prostredie

Parný čistič DE 4002 sa v saunách postará úplne bez čistiacich prostriedkov o bezchybnú hygienu. Plus pre človeka a prírodu.

Hotelierstvo a gastronómia

Multitalent na mobilné použitie

AP 100/50 M predstavuje jednoduché a flexibilné riešenie all-in-one a hodí sa na najrozličnejšie povrchy. Čistiaci roztok je možné nastriekať aj odsať.

Hotelierstvo a gastronómia

To najlepšie proti smädu

Keď sa telo potí, je potrebné rýchlo vykompenzovať stratu tekutín. Najlepšie s čistou vodou. A najlepšie priamo na mieste. Dávkovač vody WPD 100 značky Kärcher má vždy pripravenú studenú alebo teplú vodu, neperlivú alebo perlivú v najčistejšej kvalite.

Hotelierstvo a gastronómia

Neporaziteľný čo sa týka plochy

Desaťnásobne vyšší plošný výkon ponúkajú plošné čističe ako FR 30 ME. Neodmysliteľné ekonomická výhoda pre všetkých, ktorí musia udržiavať hygienu vo wellness priestoroch s veľkou podlahovou plochou.

Hotelierstvo a gastronómia

Nebezpečenstvo rozpoznané - nebezpečenstvo zažehnané

Aby mohli byť nebezpečné šmykľavé vodné plochy z podlahy rýchlo odstránené, prípadne aby uvoľnená špina nemala žiadnu šancu opäť sa usadiť, mokro-suchý vysávač NT 70/2 vodou rýchla a dôkladne pozbiera. Silný sací výkon presvedčí aj pri veľkej špine.

Hotelierstvo a gastronómia

Baktérie nemajú šancu

Súprava Inno Foam značky Kärcher je penovací systém pre vysokotlakové čističe na čistenie a dezinfekciu. Dezinfikujúca pena drží obzvlášť dlho, čím sa zvyšuje jej účinok. Dvojitý pracovný nadstavec presviedča jednoduchou manipuláciou – obratom ruky sa dá prepínať medzi penovacou a vysokotlakovou tryskou.

 
 
 

Čistenie na vlastný spôsob

Kuchyňa má pre meno gastronomického podniku ústredný význam. Tu sa ani z moci úradnej nesmie pochybovať o tom, že hygiena je na najvyššom mieste. Systém Kärcher ponúka všetky stroje, príslušenstvo a čistiace prostriedky, pomocou ktorých môžete udržiavať antikorové povrchy, kachličky aj podlahy v chutnej a hygienickej čistote.

 

 
Hotelierstvo a gastronómia

Nezávislé príležitostné čistenie

BR 30/4 C Bp odstráni následky malých nehôd raz-dva. S aku-energiou namiesto spleti káblov Bez rizika, že sa potknete alebo ostanete niekde visieť. Umývací automat má však dostatočnú výdrž pre dôkladné čistenie.

Hotelierstvo a gastronómia

Tam je aj samotný stroj hygienický

Vysokotlakový čistič HD 7/10 CX F bol vyvinutý špeciálne na použitie v profesionálnych kuchyniach Má vysokotlakovú hadicu v potravinárskej kvalite a sivé oderuvzdorné kolesá, ktoré nezanechávajú stopy. V kombinácii s plošným čističom FR 30 ME je v kvalitnej gastronómii neodmysliteľný.

Hotelierstvo a gastronómia

Na tvrdé používanie

NT 65/2 Ap je výkonný, 2-motorový mokro-suchý vysávač na profesionálne používanie. Prostredníctvom účinného čistenia plochého skladaného filtra nárazom vzduchu zostáva sací výkon takmer konštantný.

Hotelierstvo a gastronómia

Najplochejší v svojej triede

Podlahový automat BRS 40/1000 C je univerzálny multifunkčný stroj na všetky tvrdé povrchy. Vďaka svojej extrémne nízkej konštrukcii sa dostane aj pod regály – čo je dôležitým faktorom pre hygienu v kuchyni.

Hotelierstvo a gastronómia

Príslušenstvo s riadnou parou

Proti nepoddajnej, pripálene špine pomôže iba koncentrovaná sila prúdu horúcej vody alebo pary. ­Perfektne v spojení s príslušenstvom Kärcher pre parné čističe – od bodovej trysky cez kefky s mosadznými štetinami až po súpravu utierok.

 
 
 

Vonkajšie priestory – vizitka pred dverami

Hosť sa začína tešiť na dobré jedlo alebo wellness víkend už priamo pred vchodom. Jeho očakávania môžete zvýšiť udržiavaným vzhľadom vonkajších priestorov. Triumf, ktorý sa oplatí. Na parkovisku rovnako ako na príjazdovej ceste. V podzemnej garáži ako aj na chodníkoch a v okolí bazénu. A to všetko so systémom: Systémom Kärcher pozostávajúceho z perfektne zosúladených strojov, príslušenstva a čistiacich prostriedkov.

Hotelierstvo a gastronómia

Pokrok jednoduchým spôsobom

Ako kompaktný zametací stroj s odsávaním so sediacou obsluhou ponúka KM 90/60 R vysoký komfort obsluhy v spojení s vysokým plošným výkonom a efektívnym automatickým oklepom filtra. Nastaviteľné sedadlo, sprevodované riadenie a veľké kolesá podčiarkujú vysoké nároky na modernú obsluhu.

Hotelierstvo a gastronómia

Dá sa to ešte jednoduchšie?

S kompaktným a maximálne obratným KM 75/40 W je dôkladné vyčistenie malých až stredných plôch veľmi jednoduché. Pohon pojazdu nahrádza telesnú silu, účinné odsávanie sa stará o čistotu bez oblakov prachu. Podľa výberu s výkonným benzínovým pohonom alebo ako obzvlášť tichá batériová verzia – na objednávku dokonca s antistatickou súpravou na zametanie kobercov.

Hotelierstvo a gastronómia

Vysokým tlakom na plochu

Plošný čistič FR 30 suverénne premieňa silu vysokotlakového čističa Kärcher na plošný výkon. Vo verzii s plastovým krytom sa obzvlášť jednoducho používa, v interiéri aj exteriéri.

Hotelierstvo a gastronómia

Čistote na stope

Parkovacie domy kladú často zvláštne nároky na umývacie automaty: veľké plochy, veľká a nepoddajná špina a strmé rampy. BR 100/250 R je na to predurčený: s robustným oceľovým rámom na najtvrdšie použitie na plochách so sklonom do 15 %. Veľká nádrž na vodu a výkonná batéria umožňujú dlhé pracovné intervaly.

Hotelierstvo a gastronómia

Profesionálne zametanie môže byť tak jednoduché

Inovatívna aku-metla KM 35/5 C je rýchlou, efektívnou a pohodlnou alternatívou bežného zametania. Vďaka šikovne umiestnenému zametaciemu valcu zametá presvedčivo až po okraj. Bez obťažujúceho kábla vďaka výkonnej lítium-iónovej batérii. A zapína a vypína sa pohodlne nohou.