Z technických dôvodov sa doba doručenia môže líšiť. Dostupnosť tovaru Vám preveríme na požiadanie.

O nás

kolektivCropped-scaled

Sme rodinná spoločnosť MONTES SK, s.r.o., ktorá sa viac ako 30 rokov zaoberá predajom čistiacej techniky, záručným a pozáručným servisom, montážami, školeniami klientov čistiacej techniky Kärcher. Naším neustálym úsilím je poskytovanie najlepších služieb zakaznikom a preto dbáme na vysokú profesionalitu nášho obchodného a servisného tímu. Neodmysliteľnou súčasťou je aj kamenná Kärcher predajna v Bratislave, kde na nachádza široký sortiment s ochotným školeným personálom. Od roku 2009 sme splnili najnáročnejšie kritéria a spoločnosť Kärcher nám udelil štatút KÄRCHER CENTER MONTES. Ako KÄRCHER CENTER sme pôsobili do roku 2022. V roku 2023 sme sa stali KÄRCHER GOLD PARTNER.  

Sef

História spoločnosti MONTES:

V roku 1991 založil Pavol Cikatricis ako fyzická osoba spoločnosť Montes – Pavol Cikatricis. V roku 2004 sme začali vystupovať ako spoločnosť  MONTES SK, s.r.o.. V roku 1999 sme získali zmluvu s firmou Kärcher a boli sme zaradení ako autorizovaný servis a predaj čistiacej techniky Kärcher, na čo sme obdržali aj certifikát. Od roku 2009 do 2022 sme pôsobili ako KÄRCHER CENTER MONTES. V roku 2023 sme sa stali KÄRCHER GOLD PARTNER. Našim cieľom je stále napredovať a zlepšovať služby klientom, preto sme rozšírili sortiment o nové značky v spolupráci s dcérskou spoločnosťou  Mont Clean s.r.o.predajňa Mont Clean s.r.o.  .

 

Náš cieľ a čo ponúkame:

Našim cieľom je profesionálny prístup, poskytovanie záručného a pozáručného servisu na výrobky Kärcher. Zároveň máme aj požičovňu zariadení Kärcher. Ponúkame výjazdy a výjazdový servis priamo pri predvádzaní u zákazníka, kde poskytneme poradenstvo pri kúpe stroja a odporučíme aj príslušenstvo spolu s čistiacimi prostriedkami.  Pre našu spoločnosť je samozrejmosťou zabezpečiť prehliadku už nainštalovaných zariadení u zákazníkov. Uplatňujeme vo vzťahu k zákazníkovi individuálny prístup, či už ide o odborné poradenstvo pri výbere produktov, alebo individuálne cenové ponuky.

Servis

Predajne a e-shop: 

Naše predajne majú vlastnú filozofiu predaja a sú určené najmä zákazníkom, ktorí vyhľadávajú tradičný spôsob nákupu, priamy kontakt s predajcom, poradenstvo či predvedenie výrobku. V  predajniach nájdete odborne vyškolený personál. Kladieme dôraz na splnenie všetkých zákazníckych potrieb a samozrejme vieme poskytnúť aj rozumnú cenu za značkový výrobok. Okrem kamenných predajní v Bratislave a Nitre, prevádzkujeme aj internetový obchod www.karcher-montes.sk .

 

predajnacropped