Z technických dôvodov sa doba doručenia môže líšiť. Dostupnosť tovaru Vám preveríme na požiadanie.

Upratovacie firmy

Úspech vďaka partnerstvu. Stáva sa trendom, že obce a podniky si na čistenie najímajú externých dodávateľov. V tejto súvislosti majú upratovacie firmy stojace pred mnohými výzvami pozitívne vyhliadky: dynamická konkurencia, stúpajúci tlak nákladov a k tomu nové úlohy a postupy v oblasti čistenia. Len samotné dobré upratovacie služby už dávno nie sú zárukou úspechu. Rozhodujúcimi faktormi úspešnosti sú efektívnosť a trvalá udržateľnosť, k tomu optimálny manažment a výkonný, spoľahlivý partner. Kärcher – svetový líder v oblasti čistiacej techniky.

Upratovacie firmy

To správne pre každú podlahovú krytinu

Podlahové krytiny sa striedajú, úloha ostáva rovnaká: perfektné čistenie a ošetrovanie tvrdých aj elastických povrchov. Systém Kärcher má pre každú formu podlahovej krytiny optimálne riešenie pre základné čistenie, udržiavacie čistenie a ošetrovanie. Suché alebo mokré. Stroj alebo ručné čistiace vybavenie. S perfektne zosúladeným príslušenstvom a čistiacimi prostriedkami. Rovnako perfektne na ploche ako aj na okrajoch. S všetkými možnosťami a výhodami vyplývajúcimi zo 75 ročných skúseností svetového lídra v oblasti čistiacej technik.

Upratovacie firmy podlahová krytina
Upratovacie firmy podlahová krytina
Upratovacie firmy podlahová krytina

Strojovo, ručne, individuálne

Predpoklady pre hospodárne čistenie sú len zriedka rovnaké. V závislosti od podlahovej krytiny, plochy, stupňa znečistenia, nasadenia v interiéri alebo exteriéri je nutné zohľadniť aj faktory ako hygienické predpisy, bezpečnosť práce a ekologickosť. Správne riešenie je stále častejšie systém s individuálne skombinovanými a perfektne zosúladenými prvkami.

Systém Kärcher je kompletná ponuka produktov a s nimi spojených služieb z jednej ruky, ktoré je možné kombinovať pre prakticky každé optimálne riešenie. A pritom nerozhoduje sortiment, ktorý je k dispozícii, ale iba skutočná potreba. Kärcher ako partner pre kompletné riešenia nechce ponúkať všetko možné, ale všetko, čo používateľ systému potrebuje.

 
 
 

Aby v koberci neostala žiadna špina

Kobercové plochy v kancelárskych budovách, hoteloch alebo školách sú každý deň silne namáhané. Tu sa po celé desaťročia osvedčili čističe kobercov, vysávače a zametacie stroje od spoločnosti Kärcher. Tieto robustné, výkonné a všestranné stroje sa hodia na bodové alebo veľkoplošné základné čistenie a medzičistenie kobercov a odstraňovanie fľakov z textilných povrchov. Aj lamelové závesy, čalúnenie a autosedadlá vyčistíte až do hĺbky vlákien.

Upratovacie firmy koberec
Upratovacie firmy koberec
Upratovacie firmy koberec
 
 
 

Sanitárne priestory – čisté až do hĺbky škár

V sanitárnych priestoroch s protišmykovými krytinami je na každodennom poriadku náročné čistenie. Vodný kameň, kožný tuk alebo zvyšky kozmetických prípravkov v kúpeľniach, sprchách a šatniach. K tomu všade štruktúrovaná podlaha a úzke priestory, avšak vysoké požiadavky na hygienu: Predchádzanie zaneseniu choroboplodných zárodkov je v týchto priestoroch obzvlášť dôležité. Pravidelné používanie kompaktných a efektívnych čistiacich strojov Kärcher tu zabezpečí hygienicky čisté škáry a krytiny.

Upratovacie firmy sanita
Upratovacie firmy sanita
Upratovacie firmy sanita

Aby bol úspech každý deň viditeľný

Hospodárnosť a hygiena nie sú pri čistení protikladmi, ak sa postupuje systematicky. Nevhodné alebo nesprávne dávkované čistiace prostriedky nedosahujú požadovaný efekt. Príliš silné, príliš slabé stroje alebo stroje či manuálne zariadenia, ktoré sa nedajú optimálne nastaviť, stoja s krátkodobého hľadiska viac, než sľubované úspory. So systémom Kärcher sa profesionáli v oblasti čistenia rozhodli pre úspech v každom ohľade. Pre bezpečné používanie a spoľahlivý účinok. Pre maximálnu kvalitu a premyslenú funkciu. Pre spoľahlivý servis a maximálnu efektívnosť. A pre všetko, čo robí rozdiel: Kärcher.

 
 

Čistota na spôsob domu

Hygiena je v kuchyni a reštaurácii povinná. Tu sa ani z moci úradnej nesmie pochybovať o tom, že hygiena je na najvyššom mieste. Systém Kärcher ponúka v tejto citlivej oblasti všetko na profesionálne čistenie za striktného dodržiavania hygienických predpisov. K dispozícii je kompletný rad ručných nástrojov, výkonných čistiacich strojov s príslušenstvom a čistiacimi prostriedkami, pomocou ktorých je možné antikorové povrchy, obkladačky a aj podlahy udržiavať v hygienickej čistote.

Upratovacie firmy kuchyňa
Upratovacie firmy kuchyňa
 

Sýta para a hladné univerzálne talenty

Parný čistič DE 4002 s funkciou VapoHydro čistí úplne bez chémie, čím sa ideálne hodí pre potravinársku oblasť. Jeho systém 2 nádrží s rafinovanou technikou plnenia umožňuje dlhé pracovné intervaly non-stop. VapoHydro ponúka precízne nastavovanie tlaku a nasýtenia pary (prúd pary alebo horúcej vody). Proti vysokej teplote a tlaku parného čističa DE 4002 nemá šancu ani tá najzažratejšia špina. Ideálne na čistenie v malých kuchyniach a reštauráciách sú mobilné, kompaktné umývacie automaty na základné a udržiavacie čistenie všetkých tvrdých povrchov. V týchto strojoch tkvejú rokmi osvedčené technológie ako aj niektoré inovatívne riešenia, ako napríklad KART – Kärcher Advanced Response Technology – pre riadenie ako v aute.

 
 

Pre profesionálov od profesionálov

Ak priemysel poverí čistením upratovaciu firmu, tá taktiež potrebuje správneho partnera. Predajcu systémov, ktorý ponúka všetko a dokáže všetko. So strojmi na štandardné a špeciálne použitie. Spoľahlivú techniku, ktorá v prípade potreby podá extrémny výkon pri odstraňovaní nepoddajného znečistenia. Aj v extrémnych podmienkach a pri nepretržitom používaní 24 hodín denne. Stroje a príslušenstvo, ktoré sú ergonomické, vysoko mobilné a ich údržba je nenáročná. To všetko v spojení so servisnou sieťou, ktorá je natoľko flexibilná, že zvládne všetko.

Upratovacie firmy priemysel
Upratovacie firmy priemysel
Upratovacie firmy priemysel

Všetko, čo priemysel potrebuje

Mobilné a stacionárne vysokotlakové čistenie sú pre priemysel nepostrádateľné, tak pri spracovaní mäsa, ako aj v automobilovom alebo chemickom odvetví. Už aj jedno vysokotlakové čistiace zariadenie môže zásobovať až 12 spotrebičov na rôznych odberných miestach až s 12 000 l/h vysokotlakovej vody. Ak pri odstraňovaní špiny už nepostačuje sila bežných vysokotlakových čističov, ultimatívne riešenie sa volá: Kärcher UHP. Horúcou vodou a tlakom 800 bar alebo studenou vodou a tlakom 2500 bar vytvárajú tieto mocné ultravysokotlakové čističe enormný tlak pre náročné priemyselné použitie, ako je odstraňovanie farieb a ochranných vrstiev, čistenie nádrží a potrubí a dokonca aj zdrsňovanie betónu. Voda a para neprichádzajú ako čistiaci prostriedok často do úvahy, napríklad kvôli riziku korózie pri odlievacích formách alebo ak je potrebné predísť zvyškom abrazívneho prostriedku. V tom prípade sa používajú výkonné zariadenia Kärcher na otryskávanie suchým ľadom, aby sa povrchy obzvlášť šetrne zbavili špiny – peletami zo suchého ľadu ako abrazívnym médiom.

 
 

Neprekonateľne všestranné

Ako vynálezca vysokotlakového čističa presviedča Kärcher programom produktov na vysokotlakové čistenie, ktorý svojou technickou vyspelosťou a všestrannosťou spĺňa všetky požiadavky: bez ohrevu alebo s ohrevom, s elektrickým alebo spaľovacím motorom, mobilné alebo stacionárne. S rovnakými nárokmi na technológiu, kvalitu a efektivitu sa osvedčili aj zametacie stroje a zametacie stroje s odsávaním značky Kärcher pri čistení vonkajších priestorov na rôznych plochách a podkladoch. Pre každú potrebu vždy optimálny stroj.

Upratovacie firmy vonku
Upratovacie firmy vonku
Upratovacie firmy vonku

Program vozidiel na celý rok.

Zametanie, mokré čistenie, údržba zelene a zimná údržba sú štyri ročné obdobia pre komunálne vozidlá Kärcher. Tieto nosiče zariadení ponúkajú profesionálom vysoký výkon pri maximálnej hospodárnosti a tým ideálne predpoklady pre celoročné využitie. A keď si mimoriadne úlohy vyžadujú mimoriadne riešenia, ponúka systém Kärcher od A po Z to správne príslušenstvo: nadstavbové zariadenia od konzolových kosačiek cez čelné nakladače až po zariadenie na vsádzanie plotových kolov. A okrem toho praktický každé špeciálne riešenie, aké si len budete priať.