O nás

Radi by sme Vás informovali, že naša spoločnosť spĺňa najvyššie „Kärcher“ kritéria (dostupnosť tovaru, výstavná miestnosť podľa Kärcher modelu, odborný predajný a servisný prístup a pod.). Vzhľadom na túto skutočnosť nám bol udelený certifikát Kärcher Center Montes. Tento certifikát máme ako jediný predajca v západoslovenskom a stredoslovenskom kraji. Veríme, že budete spokojní s našimi službami.

Firmu Kärcher na slovenskom trhu zastupujeme od roku 1991. Firma Kärcher je nemecká firma založená v roku 1935 so silným renomé na celosvetovom trhu.

Od roku 2007 uskutočňuje firma Kärcher anketu spojenú s prieskumom a vyhodnotením, čo sa týka služieb v poskytovaní servisu. Zatiaľ každý rok získala ocenenie „Najlepší Kärcher servis Slovenska “ práve naša firma.

  • dovoz tovaru 5x do týždňa.
  • na všetky zariadenia Kärcher poskytujeme zmluvný záručný a pozáručný servis.
  • máme požičovňu zariadení.
  • školený servisný a obchodný personál.
  • poradenskú službu po celom území Slovenskej republiky.
  • pravidelné servisné prehliadky zariadení.
  • certifikáty a ocenenia sa nachádzajú v priečinku - Certifikáty

 

Čo ponúkame

Za rozumné ceny ponúkame značkové výrobky Kärcher. Zariadenia možno vidieť priamo v nasadení u zákazníka, alebo v našej predajni na Kvetinárskej ul. 15, Bratislave, prípadne v prevádzkach v Nitre Prešove. V cene profesionálnej techniky je zahrnutý dovoz, uvedenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy. 

 

Kto sme

Nemecká firma Kärcher patrí medzi najväčších svetových výrobcov čistiacej techniky. Značka Kärcher je garantom kvality, spoľahlivosti, pokroku a výkonnosti. Vo svojom programe zahŕňa čistiacu technológiu pre profesionálov i domácnosť. Firma MONTES vznikla v roku 1991. V roku 1999 sme získali zmluvu s firmou Kärcher a boli sme zaradení ako autorizovaný servis a predaj čistiacej techniky Kärcher, na čo sme obdržali aj certifikát. 

V roku 2009 firma Kärcher, Viedeň pristúpila k zmenám u predajcov. 

Spomedzi všetkých predajcov na Slovensku boli vybraní 3 predajcovia, ktorí obdržali štatút Kärcher Center. Pre Západoslovenský kraj bola vybraná práve naša spoločnosť. 
Od roku 2009 používame označenie:

KÄRCHER CENTER MONTES SK, s.r.o.

Dlhodobo cca 12 rokov figurujeme ako najlepší predajca čistiacej techniky Kärcher. Od roku 2007 uskutočňuje firma Kärcher anketu spojenú s prieskumom a vyhodnotením, čo sa týka služieb v poskytovaní servisu. Zatiaľ po všetky roky získala ocenenie „Najlepší servis Slovenska“ práve naša firma. V roku 2008 bola anketa rozšírená aj o vyhodnotenie najlepšieho servisného technika. Toto ocenenie „Najlepší servisný technik“ taktiež po každý ďalší rok získal náš servisný pracovník.

Za rozumné ceny ponúkame značkové výrobky. Zariadenia možno vidieť priamo v nasadení u zákazníka. V cene profesionálnej techniky je zahrnutý dovoz, uvedenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy. Našim cieľom je nájsť pre Vás optimálny produkt, aby plnil svoju funkciu v danom použití čo najefektívnejšie. K tomu sú Vám k dispozícii naši špecialisti, ktorí pri výbere produktu zoberú do úvahy pracovné podmienky produktu, požiadavky na technickú úroveň, cenovú reláciu, atď.. Zabezpečujeme kvalitný-profesionálny servis s pôsobnosťou pre celé Slovensko. 

O kvalitných službách firmy MONTES svedčí skutočnosť, že sme od firmy Kärcher obdržali certifikát na vykonávanie údržby a opravy úplného sortimentu prístrojov pre profesionálnych i súkromných spotrebiteľov, nakoľko vyhovujeme vysokým nárokom firmy Kärcher na kvalifikáciu, technické vybavenie  a zásobovanie náhradnými dielmi sme oprávnení používať označenie:


KÄRCHER CENTER MONTES SK, s.r.o.

Naším prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. Z dôvodu uspokojenia všetkých klientov je možnosť v našej firme nakupovať i na leasing, na operatívny leasing, Quatro, Grenke a taktiež aj na dobierku.

Okamžitú informáciu o cenách a bližšie informácie o jednotlivých zariadeniach obdržíte na č. t. 02/ 3214 4260. 

Bratislavská predajňa na Kvetinárskej ul. 15 prešla v týchto dňoch rozsiahlou rekonštrukciou z toho dôvodu, aby spĺňala všetky podmienky, ktoré požaduje Kärcher od všetkých Kärcher Centier.

S Vašimi požiadavkami sa môžete obrátiť aj na naše vybudované prevádzky v Nitre a Prešove.

 

Na spoluprácu s Vami sa teší kolektív 
Kärcher Center Montes

 

KARCHER K 5 Compact, 1.630-750.0

Vysokotlakový čistič K 5 compact vrátane inovatívneho uloženia hadice s ľahkou prepravou a uskladnením pre pravidelné používanie pri stredne silnom znečistení. Plošný výkon 40 m2/hod.

269.00

KARCHER K 3 FULL CONTROL, 1.676-020.0

Ideálny vysokotlakový čistič na príležitostné použitie pri ľahkom znečistení. K 3 Full Control zobrazuje tlak na pištoli – pre vhodný tlak pri každom povrchu.

128.00

KARCHER K 5 Premium FC Plus Flex Home Wood 1.324-640.0

Vysokotlakový čistič K 5 Premium Full Control Plus Home s tlačidlami +/– na reguláciu tlaku a LCD ukazovateľom na pištoli. Vrátene súpravy na čistenie okolo domu, pracovného nadstavca, 3 v 1 Multi Jet a hadicového bubna.

399.60

KARCHER Outdoor Cleaner OC 3 Explorer DOG (1.680-004.0)

Pre jemné umývanie domácich zvierat: Mobilný tlakový čistič Kärcher s lítium-iónovou batériou a nádržou na vodu. Obzvlášť jemný vďaka nízkemu tlaku. Príslušenstvo Pet Box zaisťuje, že o domáce zvieratá je plne postarané.

174.18

KARCHER MOBILE OUTDOOR CLEANER OC 3 (1.680-000.0)

Tlakový čistič Kärcher s lítium-iónovou batériou a nádržou na vodu na mobilné použitie. Jednoduchá preprava a skladovanie. S plochým prúdom pre jemné povrchy.

111.46

KARCHER Mobile Outdoor Cleaner OC 3 Adventure Explorer box (1.680-002.0)

Ideálny na umývanie bicyklov na cestách: mobilný tlakový čistič Kärcher s lítium-iónovou batériou, nádržou na vodu a jemným nízkym tlakom na citlivé povrchy. Obsahuje príslušenstvo pre optimálne rozšírenie.

159.18

KARCHER SE 6.100 - tepovač (biely)

Tepovač - extraktor na hygienické základné čistenie kobercov a tvrdých podláh. Vrátane tepovacej hubice na čistenie čalúnenia. Použiteľný aj ako mokro-suchý vysávač.

329.99

KARCHER DS 6 1.195-220.0

Vysávač s inovatívnym vodným filtrom, ktorý sa postará o čerstvý a na 99,5 % vyčistený odpadový vzduch. Ideálny nielen pre alergikov.

247.20

Kärcher HOMELINE KB5

Rýchlejšie poruke ako vysávač: Aku metla KB 5 na komfortné čistenie v prípade potreby. Mimoriadny čistiaci výkon na najmenšom priestore.

54.98

KARCHER HD 10/25-4 Plus 1.286-913.0 + DARČEK 20 l saponát ZDARMA!!!

Studenovodný vysokotlakový čistič so stojatou konštrukciou. Servo Control, tlak. spínač, pištoľ Easy-Press s vložkou Softgrip, otočný antikorový prac. nadstavec, nádrž na čist. prostriedok.

1988.89

KARCHER SC 2

Parný čistič SC 2 čistí bez chémie a postará sa o hygienickú čistotu tvrdých povrchov celej domácnosti. Súčasťou vybavenia je podlahová hubica Comfort.

114.00

KARCHER Puzzi 8/1 C

Tepovač Kärcher Puzzi 8/1 C je výkonný extraktor v základnej triede. Tepovač - extraktor sa môže cielene používať na čistenie čalúnenia alebo odstraňovanie fľakov z kobercov.

437.00

KARCHER Puzzi 10/1 Professional 1.100-130.0

Tepovač - extraktor Kärcher Puzzi 10/1 na plochy stredného rozsahu. Veľká nádrž ako aj prietok vody a tlak sú pri tomto stroji dimenzované na základné čistenie stredne veľkých plôch.

530.00

KARCHER WD 3 Premium

Výkonný a komfortný stroj strednej triedy s 1600 W, 25 l antikorovou nádobou a vysokým objemom pre mokré vysávanie. Ideálny na odstraňovanie väčšieho množstva špiny.

79.20

KARCHER K 7 1.168-502.0

Vysokotlakový čistič "K7" s vodou chladeným motorom je optimálnym strojom na časté použitie a silné znečistenie chodníkov, bazénov, bicyklov alebo väčších áut.

387.34

Aktuálna akcia

Stále nové a za najlepšie ceny
produkty Kärcher » Viac info

PDF katalógy

Stiahnite si katalógy všetkých produktov vo formáte PDF. » Home&Garden » Professional » Aplikačné prospekty

Zákaznický servis

Potrebujete servis alebo zaškolenie obsluhy k prevádzke?
Radi vám pomôžeme! » Objednávka

Center Montes

Kvetinárska 15, 821 06 Bratislava
Pondelok 08:00 - 16:00
Utorok 08:00 - 16:00
Streda 08:00 - 16:00
Štvrtok 08:00 - 16:00
Piatok 08:00 - 13:00
» Dalšie pobočky
Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení. Kliknutím na tento odkaz môžete zistiť viac. OK