O nás

Radi by sme Vás informovali, že naša spoločnosť spĺňa najvyššie „Kärcher“ kritéria (dostupnosť tovaru, výstavná miestnosť podľa Kärcher modelu, odborný predajný a servisný prístup a pod.). Vzhľadom na túto skutočnosť nám bol udelený certifikát Kärcher Center Montes. Tento certifikát máme ako jediný predajca v západoslovenskom a stredoslovenskom kraji. Veríme, že budete spokojní s našimi službami.

Firmu Kärcher na slovenskom trhu zastupujeme od roku 1991. Firma Kärcher je nemecká firma založená v roku 1935 so silným renomé na celosvetovom trhu.

Od roku 2007 uskutočňuje firma Kärcher anketu spojenú s prieskumom a vyhodnotením, čo sa týka služieb v poskytovaní servisu. Zatiaľ každý rok získala ocenenie „Najlepší Kärcher servis Slovenska “ práve naša firma.

  • dovoz tovaru 5x do týždňa.
  • na všetky zariadenia Kärcher poskytujeme zmluvný záručný a pozáručný servis.
  • máme požičovňu zariadení.
  • školený servisný a obchodný personál.
  • poradenskú službu po celom území Slovenskej republiky.
  • pravidelné servisné prehliadky zariadení.
  • certifikáty a ocenenia sa nachádzajú v priečinku - Certifikáty

 

Čo ponúkame

Za rozumné ceny ponúkame značkové výrobky Kärcher. Zariadenia možno vidieť priamo v nasadení u zákazníka, alebo v našej predajni na Kvetinárskej ul. 15, Bratislave, prípadne v prevádzkach v Nitre Prešove. V cene profesionálnej techniky je zahrnutý dovoz, uvedenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy. 

 

Kto sme

Nemecká firma Kärcher patrí medzi najväčších svetových výrobcov čistiacej techniky. Značka Kärcher je garantom kvality, spoľahlivosti, pokroku a výkonnosti. Vo svojom programe zahŕňa čistiacu technológiu pre profesionálov i domácnosť. Firma MONTES vznikla v roku 1991. V roku 1999 sme získali zmluvu s firmou Kärcher a boli sme zaradení ako autorizovaný servis a predaj čistiacej techniky Kärcher, na čo sme obdržali aj certifikát. 

V roku 2009 firma Kärcher, Viedeň pristúpila k zmenám u predajcov. 

Spomedzi všetkých predajcov na Slovensku boli vybraní 3 predajcovia, ktorí obdržali štatút Kärcher Center. Pre Západoslovenský kraj bola vybraná práve naša spoločnosť. 
Od roku 2009 používame označenie:

KÄRCHER CENTER MONTES SK, s.r.o.

Dlhodobo cca 12 rokov figurujeme ako najlepší predajca čistiacej techniky Kärcher. Od roku 2007 uskutočňuje firma Kärcher anketu spojenú s prieskumom a vyhodnotením, čo sa týka služieb v poskytovaní servisu. Zatiaľ po všetky roky získala ocenenie „Najlepší servis Slovenska“ práve naša firma. V roku 2008 bola anketa rozšírená aj o vyhodnotenie najlepšieho servisného technika. Toto ocenenie „Najlepší servisný technik“ taktiež po každý ďalší rok získal náš servisný pracovník.

Za rozumné ceny ponúkame značkové výrobky. Zariadenia možno vidieť priamo v nasadení u zákazníka. V cene profesionálnej techniky je zahrnutý dovoz, uvedenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy. Našim cieľom je nájsť pre Vás optimálny produkt, aby plnil svoju funkciu v danom použití čo najefektívnejšie. K tomu sú Vám k dispozícii naši špecialisti, ktorí pri výbere produktu zoberú do úvahy pracovné podmienky produktu, požiadavky na technickú úroveň, cenovú reláciu, atď.. Zabezpečujeme kvalitný-profesionálny servis s pôsobnosťou pre celé Slovensko. 

O kvalitných službách firmy MONTES svedčí skutočnosť, že sme od firmy Kärcher obdržali certifikát na vykonávanie údržby a opravy úplného sortimentu prístrojov pre profesionálnych i súkromných spotrebiteľov, nakoľko vyhovujeme vysokým nárokom firmy Kärcher na kvalifikáciu, technické vybavenie  a zásobovanie náhradnými dielmi sme oprávnení používať označenie:


KÄRCHER CENTER MONTES SK, s.r.o.

Naším prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka. Z dôvodu uspokojenia všetkých klientov je možnosť v našej firme nakupovať i na leasing, na operatívny leasing, Quatro, Grenke a taktiež aj na dobierku.

Okamžitú informáciu o cenách a bližšie informácie o jednotlivých zariadeniach obdržíte na č. t. 02/ 3214 4260. 

Bratislavská predajňa na Kvetinárskej ul. 15 prešla v týchto dňoch rozsiahlou rekonštrukciou z toho dôvodu, aby spĺňala všetky podmienky, ktoré požaduje Kärcher od všetkých Kärcher Centier.

S Vašimi požiadavkami sa môžete obrátiť aj na naše vybudované prevádzky v Nitre a Prešove.

 

Na spoluprácu s Vami sa teší kolektív 
Kärcher Center Montes

 

KARCHER FC 3 Cordless + WV 2 Premium Ružová stužka 9.714-068.0

FC 3 Cordless čistí podlahu vďaka inovačnej samočistiacej funkcie vždy čistou vodou. Vďaka svojmu štíhlemu tvaru sa okrem toho dostane bez námahy aj pod nábytok. A na čistenie okien dostanete grátis WV 2 Premium Ružová stužka.

259.00

KARCHER SC 3 EASYFIX SK SET, 9.714-064.0 , v cene príslušenstvo 1 ks hubica na okná, Súprava 4 kruhových kefiek, Súprava 15 jednorázových utierok

Parný čistič SC 3 EasyFix s podlahovou hubicou EasyFix a odvápňovanou patrónov umožňuje čistenie bez prerušovania vďaka kedykoľvek naplniteľné nádrži na vodu. Doba ohrevu iba 30 sekúnd. V balení nájdete kruhové kefky, hubicu na čistenie okien a jednorázove utierky EasyFix.

153.60

KARCHER K 5 Compact, 1.630-750.0

Vysokotlakový čistič K 5 compact vrátane inovatívneho uloženia hadice s ľahkou prepravou a uskladnením pre pravidelné používanie pri stredne silnom znečistení. Plošný výkon 40 m2/hod.

244.90

KARCHER MOBILE OUTDOOR CLEANER OC 3 (1.680-000.0)

Tlakový čistič Kärcher s lítium-iónovou batériou a nádržou na vodu na mobilné použitie. Jednoduchá preprava a skladovanie. S plochým prúdom pre jemné povrchy.

111.46

KARCHER SE 6.100 - tepovač (biely)

Tepovač - extraktor na hygienické základné čistenie kobercov a tvrdých podláh. Vrátane tepovacej hubice na čistenie čalúnenia. Použiteľný aj ako mokro-suchý vysávač.

329.99

Kärcher HOMELINE KB5

Rýchlejšie poruke ako vysávač: Aku metla KB 5 na komfortné čistenie v prípade potreby. Mimoriadny čistiaci výkon na najmenšom priestore.

55.00

KARCHER WV 5 PREMIUM (1.633-453.0)

Akumulátorvoý vysávač WV 5 Premium sa raz-dva postará o čisté okná bez šmúh – a to bez kvapkania. Po dokúpení náhradnej batérie je možné nonstop čistenie. V balení úzka hubica.

60.34

KARCHER SC 2

Parný čistič SC 2 čistí bez chémie a postará sa o hygienickú čistotu tvrdých povrchov celej domácnosti. Súčasťou vybavenia je podlahová hubica Comfort.

104.99

KARCHER Puzzi 8/1 C

Tepovač Kärcher Puzzi 8/1 C je výkonný extraktor v základnej triede. Tepovač - extraktor sa môže cielene používať na čistenie čalúnenia alebo odstraňovanie fľakov z kobercov.

432.00

KARCHER Puzzi 10/1 Professional 1.100-130.0

Tepovač - extraktor Kärcher Puzzi 10/1 na plochy stredného rozsahu. Veľká nádrž ako aj prietok vody a tlak sú pri tomto stroji dimenzované na základné čistenie stredne veľkých plôch.

586.90

KARCHER WD 5

Viacúčelový vysávač WD 5: extrémne vysoký sací výkon, no napriek tomu šetrí prúd. S veľkou 25 l plastovou nádobou, jedinečnou technikou vyberania filtra a funkciou čistenia filtra.

127.90

Aktuálna akcia

Stále nové a za najlepšie ceny
produkty Kärcher » Viac info

PDF katalógy

Stiahnite si katalógy všetkých produktov vo formáte PDF. » Home&Garden » Professional » Aplikačné prospekty

Zákaznický servis

Potrebujete servis alebo zaškolenie obsluhy k prevádzke?
Radi vám pomôžeme! » Objednávka

Center Montes

Kvetinárska 15, 821 06 Bratislava
Pondelok 08:00 - 16:00
Utorok 08:00 - 16:00
Streda 08:00 - 16:00
Štvrtok 08:00 - 16:00
Piatok 08:00 - 13:00
» Dalšie pobočky
Používaním našich stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na vašom zariadení. Kliknutím na tento odkaz môžete zistiť viac. OK