V skratke o nás:

Sme rodinná spoločnosť MONTES SK, s.r.o., ktorá sa viac ako 30 rokov zaoberá predajom, servisom, montážami, školeniami klientov čistiacej techniky Kärcher. Naším neustálym úsilím je poskytovanie najlepších služieb. Spĺňame najvyššie KÄRCHER kritéria, z tohto dôvodu nám bol udelený štatút KÄRCHER CENTER a od roku 2009 sme oprávnení používať označenie KÄRCHER CENTER MONTES. Splnenie kritérií pre KÄRCHER CENTER je veľmi náročné, preto sme dlhodobo, ako jediná spoločnosť v rámci Slovenska (mimo Kärcher Centier vo vlastníctve spoločnosti Kärcher), ktorá má oprávnenie takéto označenie používať.

História spoločnosti MONTES:

V roku 1991 založil Pavol Cikatricis ako fyzická osoba spoločnosť Montes – Pavol Cikatricis. V roku 2004 sme začali vystupovať ako spoločnosť  MONTES SK, s.r.o.. V roku 1999 sme získali zmluvu s firmou Kärcher a boli sme zaradení ako autorizovaný servis a predaj čistiacej techniky Kärcher, na čo sme obdržali aj certifikát. Od roku 2009 sme splnili najnáročnejšie kritéria a spoločnosť Kärcher nám udelil štatút KÄRCHER CENTER MONTES.

Náš cieľ a čo ponúkame:

Našim cieľom je profesionálny prístup, poskytovanie záručného a pozáručného servisu na výrobky Kärcher. Zároveň máme aj požičovňu zariadení Kärcher. Ponúkame výjazdy a výjazdový servis priamo pri predvádzaní u zákazníka, kde poskytneme poradenstvo pri kúpe stroja a odporučíme aj príslušenstvo spolu s čistiacimi prostriedkami.  Pre našu spoločnosť je samozrejmosťou zabezpečiť prehliadku už nainštalovaných zariadení u zákazníkov. Uplatňujeme vo vzťahu k zákazníkovi individuálny prístup, či už ide o odborné poradenstvo pri výbere produktov, alebo individuálne cenové ponuky.

Predajne a e-shop:

Naše predajne majú vlastnú filozofiu predaja a sú určené najmä zákazníkom, ktorí vyhľadávajú tradičný spôsob nákupu, priamy kontakt s predajcom, poradenstvo či predvedenie výrobku. V  predajniach nájdete odborne vyškolený personál. Kladieme dôraz na splnenie všetkých zákazníckych potrieb a samozrejme vieme poskytnúť aj rozumnú cenu za značkový výrobok. Okrem kamenných predajní v Bratislave a Nitre, prevádzkujeme aj internetový obchod www.karcher-montes.sk .

Upozornenie

Vážení zákazníci, vzhľadom k skvalitňovaniu našich služieb a s tým súvisiacimi zmenami logistiky a interných systémov sa aktuálna dodacia doba produktov môže predĺžiť o niekoľko dní a to aj u produktov, ktoré uvádzajú krátku dodaciu dobu. Za prípadné problémy sa ospravedlňujeme.